GENERATION CODE

Gra „Grunt to korzenie”, zbudowana przez terapeutkę rodzinną Sabine Lück w oparciu o koncepcję Generation-Code®, którą opracowała wraz z Ingrid Alexander. Gra „GRUNT TO KORZENIE“ została opracowana z uwzględnieniem najnowszych odkryć w dziedzinie neurobiologii i epigenetyki. Pozwala przyjrzeć się bliżej przekazom, nazwać je i zdecydować, co z nimi zrobimy. W trakcie gry możemy przeanalizować, od którego momentu w naszej rodzinie widzimy takie zachowania, jaką funkcję kiedyś pełniły i czy nadal to zachowanie jest potrzebne.

Nie chcę mieć z moją rodziną nic wspólnego.

Nigdy nie będę taki, jak mój ojciec.

Nie jestem w stanie im wybaczyć.

Nie zasługuję na nic dobrego.

Pieniądze się mnie nie trzymają.

Wcale nie jestem kontrolująca jak moja matka.

Skończę jak mój rodzic, a wcale tego nie chcę.

Jeśli chcesz:

 • dotrzeć do korzeni swoich zachowań, przekonań, niewytłumaczalnych lęków czy zaburzeń,
 • wzmocnić swoje zasoby,
 • odzyskać spokój wewnętrzny,
 • przyjrzeć się swoim i rodowym potencjałom,
 • odkryć, co zostało Ci przekazane przez Twoich przodków, i co z tego Cię uskrzydla, a co blokuje,
 • uwolnić się od rodowej lojalności i zacząć rozwijać swój prawdziwy potencjał.

Pozwala ona na odkrywczą podróż do Twoich przodków i zrozumienie oraz uświadomienie sobie międzypokoleniowego przekazywania radości, smutków i traum, które być może objawiają się w Twoim życiu.

Praca z systemem rodzinnym powoduje pogłębienie informacji o sobie, swoim życiu. Nawet, jeśli nie wiesz zbyt wiele o historii swojego drzewa genealogicznego lub brakuje Ci faktów. Dzięki udziale w tym spotkaniu skoncentrujesz się bezpośrednio na kodzie, który jest przekazywany z pokolenia na pokolenie.

Dowiedz się

jaki wpływ na Ciebie mają Twoje korzenie rodowe

co odziedziczyłeś w spadku po swoich przodkach

jakie są źródła schematów swoich zachowań i myśli

i uwolnij się od tej historii, odzyskując energię

na tworzenie życia po swojemu.

Gra posiada efekt terapeutyczny, który pozwala zrozumieć przyczyny swoich trudnych historii i wzmocnić Twoje zasoby. Pozwala również łatwe uzyskanie cennych informacji na temat tego, co blokuje Twój rozwój tożsamości. Uzyskasz głęboki wgląd w problemy, ich przejawy oraz zasoby na tle podświadomych więzi i otrzymasz nowy, uwalniający wgląd dotyczący samego siebie.

Gdy przyglądamy się historii naszego rodu, drzewa genealogicznego możemy nie mieć świadomości jak historie naszych przodków wpływają na nasze życie, jednocześnie mamy tendencje, aby ich osądzać za to, w jaki sposób żyli i co ich spotkało.

Po głębokim zanurzeniu się w drzewo genealogiczne, może do Ciebie dotrzeć, że jesteś tylko kolejnym aktorem na tej scenie życia, niekoniecznie chcąc powtarzać ich programy. Ale powtarzasz.

To, na co warto zwrócić uwagę w tych historiach, to na przykład:

 • nielubiani, wykluczeni lub zapomnieni członkowie rodziny, których należy przyjąć i uznać
 • czarne owce, których zadaniem jest przełamać trudne historie i zacząć uzdrawianie swojego drzewa, poprzez uzdrawianie samego siebie
 • trudne przypadki – samobójstwa, uzależnienia, aborcje, poronienia, śmierć, morderstwo, gwałt, choroby psychiczne, molestowanie, utrata dzieci
 • tajemnice rodzinne – zdrady, osoby, które niosą wstyd dla rodu i są ukrywane, tematy tabu, utrata prawdziwej miłości i pozostanie w związkach bez miłości.

To, co jest ukryte, przemilczane, nieprzeżyte, zapomniane przekazywane jest z pokolenia na pokolenie i wpływa na Twoje obecne życie, powodując niezrozumiałe dla nas ograniczenie i blokady w rozwoju czy odnalezieniu swojego poczucia szczęścia i spokoju wewnętrznego.

Dla kogo może być przydatne to narzędzie?

 • dla osób z objawami przewlekłego stresu, depresji, lęków
 • dla tych, którzy nie chcą popełniać błędów swoich rodziców i dziadków
 • dla osób po traumach, trudnych sytuacjach, po stracie bliskich, ciąż
 • dla rodzin zmagających się z trudnościami w komunikacji
 • dla osób, które chcą lepiej zrozumieć swoje relacje
 • dla osób ciekawych przekazów rodzinnych