Teraz JA!

Czy chciałbyś podjąć decyzję co masz dalej robić i odzyskać własne siły do życia

Myślisz, że jesteś ze wszystkim sama, ale nie jesteś. W pewnym zakresie jesteś – w domu. Ale innych obszarach już nie musisz być sama. Możesz uzyskać wsparcie w tej trudnej sytuacji, weźmiesz pomocną dłoń, czy nadal będziesz chciała uporać się ze wszystkim sama, próbując wszystkich półśrodków, które mało wnoszą wartości i zwykle podtrzymują problem, Twój problem?

Możesz wybrać się na lokalną grupę Al-Anon (w menu na jasnym tle znajdziesz linki do mityngów online) lub do Poradni Leczenia Uzależnień na NFZ.

Możesz spróbować indywidualnej sesji z grą terapeutyczą Grunt do Korzenie, aby dojść do źródła swoich problemów i je przepracować lub zapisać się na grupową sesję SATORI (min. 2 osoby), aby popracować nad wybaczeniem osobie uzależnionej. Takie spotkania organizowane są w Warszawie.

Możesz zapisać się na pierwsze spotkanie indywidualne online, jeśli masz w domu swoje zaciszne miejsce lub możesz sobie je zorganizować. Chyba, że wolisz spacer po parku… 🙂

Łączę proces terapeutyczny z programem Al-Anon.

Skoncentrujesz się wreszcie na sobie!

Niektóre rzeczy są tak silne w nas, że trudno mieć racjonalne myślenie. Możesz osiągnąć swój spokój, tylko wiele rzeczy musi zacząć wypływać z Twoich decyzji, a nie z programów podświadomości i nieadaptacyjnych schematów zachowań.